skip_main skip_menu Przejdź do wyszukiwania

Calibra Dog Life Puppy&Junior Chicken&rice 400g

Life

Calibra Dog Life Puppy & Junior Chicken with Rice - pełnoporcjowa karma w puszkach dla psów z kurczakiem, sercami z kurczaka i ryżem dla szczeniąt, jest również odpowiednia dla suk w ciąży lub karmiących. Receptura oparta jest na pojedynczym białku i skomponowana z ograniczonej liczby składników. Karma jest bezglutenowa, z niską zawartością ryżu, co sprawia, że ​​jest lekkostrawna. Zawiera 100% zdefiniowanych składników najwyższej jakości.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Life Puppy&Junior Lamb&rice 400g

Life

Calibra Dog Life Puppy & Junior Lamb with Rice - pełnoporcjowa karma w puszkach dla psów z jagnięciną i ryżem szczeniąt, odpowiednia również dla suk w ciąży lub karmiących.

Receptura oparta jest na pojedynczym białku i skomponowana z ograniczonej liczby składników. Karma jest bezglutenowa, z niską zawartością ryżu, co sprawia, że ​​jest lekkostrawna. Zawiera 100% zdefiniowanych składników najwyższej jakości.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Life Adult Chicken with rice 400g

Life

Calibra Dog Life Adult z kurczakiem z ryżem – pełnoporcjowa karma w puszkach z kurczakiem, sercami z kurczaka i ryżem dla dorosłych psów.

Receptura oparta jest na pojedynczym białku i skomponowana z ograniczonej liczby składników. Karmy jest bezglutenowa, z niską zawartością ryżu, co sprawia, że jest lekkostrawna. Zawiera 100% zdefiniowanych składników najwyższej jakości.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Life Adult Duck with rice 400g

Life

Calibra Dog Life Adult Duck with Rice - Ten przepis, z kaczką i ryżem, to kompletna karma mokra. Przeznaczona jest dla dorosłych psów.

Hipoalergiczna, jednobiałkowa receptura składa się z ograniczonej liczby składników. Karma w puszkach jest bezglutenowa, z niewielką zawartością ryżu, co wpływa na jej doskonałą strawność. Zawiera 100% zdefiniowanych składników o najwyższej jakości.

Szczegóły produktu