skip_main skip_menu Przejdź do wyszukiwania

Calibra Dog Verve GF Junior Small Chicken&Duck

Verve

Pełnoporcjowa, bezzbożowa sucha karma ze świeżym mięsem dla młodych psów ras małych, w wieku 3-12 miesięcy i wadze 1-10 kg. Dzięki wysokiej zawartości świeżego mięsa z kurczaka (30%) i wysokiej jakości białka z kaczki, psy otrzymają naturalną dietę niezbędną do ich prawidłowego wzrostu i rozwoju. 

Szczegóły produktu

Calibra Dog Verve GF Junior M&L Chicken&Duck

Verve

Pełnoporcjowa, bezzbożowa sucha karma ze świeżym mięsem dla młodych psów średnich i dużych ras w wieku 3-30 miesięcy i wadze powyżej 10 kg. Wysoka zawartość świeżego mięsa z kurczaka (30%) oraz wysokiej jakości białko z kaczki gwarantują naturalne żywienie w harmonii z fizjologicznymi potrzebami psa, niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju młodego organizmu. 

Szczegóły produktu

Calibra Dog Verve GF Adult Small Chicken&Duck

Verve

Pełnoporcjowa, bezzbożowa sucha karma ze świeżym mięsem dla dorosłych psów ras małych o wadze 1-10 kg. Wysoka zawartość świeżego mięsa z kurczaka (30%) i wysokiej jakości białko z kaczki w tej recepturze zapewnia psom żywienie zgodne z ich naturalnymi instynktami żywieniowymi i potrzebami fizjologicznymi.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Verve GF Adult Small Salmon&Herring

Verve

Pełnoporcjowa, bezzbożowa sucha karma ze świeżym mięsem dla dorosłych psów małych ras o wadze 1-10 kg. Zawartość świeżego łososia w tej suchej karmie sięga 30% i jest połączona z wysokiej jakości białkiem ze śledźa. Karma spełnia najwyższe wymagania dotyczące naturalnej diety dla psów zgodnej z ich potrzebami fizjologicznymi i jest gwarancją zdrowego odżywiania.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Verve GF Adult Medium Chicken&Duck

Verve

Pełnoporcjowa, bezzbożowa sucha karma ze świeżym mięsem dla dorosłych psów średnich ras o wadze 10-30 kg. Karma zawiera 30% świeżego mięsa z kurczaka, co wraz z wysokiej jakości białkiem z kaczki zapewnia psom optymalne odżywienie. Pokarm ten spełnia najwyższe wymagania dotyczące naturalnej diety dla psów, zgodnej z ich potrzebami fizjologicznymi.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Verve GF Adult M&L Salmon&Herring

Verve

Pełnoporcjowa, bezzbożowa sucha karma ze świeżym mięsem dla dorosłych psów ras średnich i dużych o wadze 10-90 kg. Karma zawiera 30% świeżego mięsa z łososia oraz wysoką zawartość wysokiej jakości białka ze śledźa. Karma spełnia najwyższe wymagania dotyczące naturalnej diety dla psów zgodnej z ich potrzebami fizjologicznymi i jest gwarancją zdrowego odżywiania.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Verve GF Adult Large Chicken&Duck

Verve

Pełnoporcjowa, bezzbożowa sucha karma ze świeżym mięsem dla dorosłych psów dużych ras o wadze powyżej 30 kg. Karma zawiera 30% świeżego mięsa z kurczaka i wysokiej jakości białko z kaczki, co gwarantuje wysoką jakość pożywienia. Karma spełnia najwyższe wymagania dotyczące naturalnej diety dla psów, zgodnej z ich potrzebami fizjologicznymi. 

Szczegóły produktu

Calibra Dog Verve GF Senior Small Chicken&Duck

Verve

Pełnoporcjowa, bezzbożowa sucha karma ze świeżym mięsem dla dojrzałych psów małych ras w wieku od 7 lat i wadze 1-10 kg. Dzięki zawartości 30% świeżego mięsa z kurczaka i wysokiej jakości białka z kaczki karma zapewnia odpowiednie pożywienie starszym psom, spełniając najwyższe wymagania dotyczące naturalnej diety zgodnej z ich potrzebami fizjologicznymi.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Verve GF Senior M&L Chicken&Duck

Verve

Pełnoporcjowa, bezzbożowa sucha karma ze świeżym mięsem dla dojrzałych psów ras średnich i dużych w wieku od 6 lat i wadze 10-90 kg. Zawiera 30% świeżego mięsa z kurczaka w połączeniu z wysokiej jakości białkiem z kaczki, dzięki czemu jest to karma, która spełnia najwyższe wymagania dotyczące naturalnej diety psa, zgodnie z jego potrzebami fizjologicznymi. 

Szczegóły produktu

Calibra Dog Life Starter&Puppy Fresh Beef

Life

100% monoproteinowa formuła z wołowiną, ze świeżym mięsem i ryżem, przeznaczona jest dla szczeniąt w wieku 1-4 miesięcy. Jest pełnoporcjową karmą dla psów i zawiera 85% białka pochodzenia zwierzęcego. Charakteryzuje się doskonałą strawnością i jest odpowiednia również dla psów z wrażliwym układem pokarmowym. Karma nie zawiera pszenicy ani glutenu, jest całkowicie pozbawiona kurczaka. Krokiety są niezwykle smakowite. Wyselekcjonowane, dostosowane dodatki wspomagają dobre trawienie, odporność i ogólny prawidłowy rozwój szczeniąt.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Life Junior Small&Medium Fresh Beef

Life

100% monobiałkowa formuła dla młodych psów (3-12 miesięcy) małych i średnich ras (do 30 kg) z wołowiną. Receptura z świeżym mięsem  i ryżem  wpływa na lekkostrawność, jest odpowiednia nawet dla wrażliwego układu pokarmowego. Pełnoporcjowa sucha karma superpremium dla psów zawiera 85% białek pochodzenia zwierzęcego, nie zawiera pszenicy, glutenu i całkowicie nie zawiera kurczaka. Wyselekcjonowane dodatki funkcjonalne wspomagają trawienie i optymalny rozwój młodego psa.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Life Junior Large Fresh Beef

Life

100% monoproteinowa formuła z wołowiną, ze świeżym mięsem i ryżem, przeznaczona jest dla młodych psów w wieku 4-30 miesięcy  ras dużych ( powyżej 30 kg) . Jest pełnoporcjową karmą dla psów i zawiera 85% białka pochodzenia zwierzęcego. Charakteryzuje się doskonałą strawnością i jest odpowiednia również dla psów z wrażliwym układem pokarmowym. Karma nie zawiera pszenicy ani glutenu, jest całkowicie pozbawiona kurczaka. Krokiety są niezwykle smakowite. Wyselekcjonowane dodatki funkcjonalne wspomagają stawy i pomagają w optymalnym rozwoju dużego psa.

Szczegóły produktu