Calibra Cat Verve GF Sterilised Chicken&Turkey

Verve

Calibra Cat Verve Sterilised Chicken & Turkey to pełnoporcjowa karma bezzbożowa z dużą zawartością świeżego mięsa, z kurczakiem i indykiem. Receptura jest przeznaczona dla kotów wysterylizowanych i wykastrowanych. Świeży kurczak stanowi 27% ogólnej zawartości karmy. Białka pochodzenia zwierzęcego stanowią 86% całkowitej zawartości białka w recepturze.

Szczegóły produktu

Calibra Cat Verve GF Sterilised Herring

Verve

Calibra Cat Verve Sterilised Herring to pełnoporcjowa karma bezzbożowa z dużą zawartością świeżych ryb. Receptura jest przeznaczona dla kotów wysterylizowanych i wykastrowanych. Świeża makrela i łosoś stanowią 29% ogólnej zawartości karmy. Białka pochodzenia zwierzęcego stanowią 75,4% całkowitej zawartości białka w recepturze.

Szczegóły produktu

Calibra Cat Life Sterilised Duck 200g

Life

Calibra Cat Life Sterilised Duck – karma w puszce z kaczką dla dorosłych kotów, odpowiednia również dla kotów wykastrowanych/sterylizowanych.

Pełnoporcjowa karma mokra, zbilansowana kalorycznie. Receptura składa się z ograniczonej liczby składników i pojedynczego białka. Jest bezzbożowa i bezglutenowa, dzięki czemu jest lekkostrawna. Zawiera 100% zdefiniowanych składników najwyższej jakości.

Szczegóły produktu

Calibra Cat Life Sterilised Turkey 200g

Life

Calibra Cat Life Sterilised Turkey – karma w puszce z indykiem dla dorosłych kotów ,jest odpowiednia dla kotów wykastrowanych/sterylizowanych.

Pełnoporcjowa karma mokra oparta jest na jednym rodzaju białka; jest skomponowana z ograniczonej liczby składników. Nie zawiera zbóż i glutenu, co ma pozytywny wpływ na lekkostrawność karmy. Jest starannie zbilansowana kalorycznie – zawiera tylko 100% zdefiniowanych składników najwyższej jakości.

Szczegóły produktu

Calibra Cat Life pouch Sterilised Duck in gravy 85g

Life

Mięsny gulasz w saszetkach z kaczką dla dorosłych kotów wykastrowanych/wysterylizowanych z wysoką (88%) zawartością mięsa. Skład saszetki jest wolny od zbóż i zawiera wysokiej jakości składniki, które zapewniają nie tylko doskonałą strawność, ale także wysoką smakowitość. Pełnoporcjowa mokra karma superpremium przeznaczona do długotrwałego karmienia.

Szczegóły produktu