Calibra Dog Life Starter&Puppy Fresh Beef

Life

100% monoproteinowa formuła z wołowiną, ze świeżym mięsem i ryżem, przeznaczona jest dla szczeniąt w wieku 1-4 miesięcy. Jest pełnoporcjową karmą dla psów i zawiera 85% białka pochodzenia zwierzęcego. Charakteryzuje się doskonałą strawnością i jest odpowiednia również dla psów z wrażliwym układem pokarmowym. Karma nie zawiera pszenicy ani glutenu, jest całkowicie pozbawiona kurczaka. Krokiety są niezwykle smakowite. Wyselekcjonowane, dostosowane dodatki wspomagają dobre trawienie, odporność i ogólny prawidłowy rozwój szczeniąt.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Life Junior Small&Medium Fresh Beef

Life

100% monobiałkowa formuła dla młodych psów (3-12 miesięcy) małych i średnich ras (do 30 kg) z wołowiną. Receptura z świeżym mięsem  i ryżem  wpływa na lekkostrawność, jest odpowiednia nawet dla wrażliwego układu pokarmowego. Pełnoporcjowa sucha karma superpremium dla psów zawiera 85% białek pochodzenia zwierzęcego, nie zawiera pszenicy, glutenu i całkowicie nie zawiera kurczaka. Wyselekcjonowane dodatki funkcjonalne wspomagają trawienie i optymalny rozwój młodego psa.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Life Junior Large Fresh Beef

Life

100% monoproteinowa formuła z wołowiną, ze świeżym mięsem i ryżem, przeznaczona jest dla młodych psów w wieku 4-30 miesięcy  ras dużych ( powyżej 30 kg) . Jest pełnoporcjową karmą dla psów i zawiera 85% białka pochodzenia zwierzęcego. Charakteryzuje się doskonałą strawnością i jest odpowiednia również dla psów z wrażliwym układem pokarmowym. Karma nie zawiera pszenicy ani glutenu, jest całkowicie pozbawiona kurczaka. Krokiety są niezwykle smakowite. Wyselekcjonowane dodatki funkcjonalne wspomagają stawy i pomagają w optymalnym rozwoju dużego psa.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Life Adult Small Fresh Beef

Life

100% monoproteinowa formuła z wołowiną, ze świeżym mięsem i ryżem, przeznaczona jest dla dorosłych psów małych ras (1–10 kg). Karma ze świeżą wołowiną i ryżem jest doskonale przyswajana i odpowiednia nawet dla wrażliwych układów pokarmowych. Receptura tej pełnoporcjowej karmy super premium dla psów zawiera 85% białka pochodzenia zwierzęcego, nie zawiera pszenicy ani glutenu, jest całkowicie wolna od kurczaka, wyselekcjonowane dodatki funkcjonalne wspierają zdrowie układu pokarmowego oraz korzystnie wpływają na skórę i sierść.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Life Adult Medium Fresh Beef

Life

100% monoproteinowa karma z wołowiną dla dorosłych psów średnich ras (10-30 kg). Karma zawiera świeżą wołowinę z ryżem, jest doskonale strawna i odpowiednia nawet dla psów z wrażliwym układem pokarmowym. Ta pełnoporcjowa sucha zawiera 85% białka pochodzenia zwierzęcego. Nie zawiera pszenicy, glutenu ani kurczaka. Jest wzbogacona funkcjonalnymi dodatkami, które wspierają zdrowie przewodu pokarmowego oraz kondycję skóry i jakość sierści.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Life Adult Large Fresh Beef

Life

Formuła wołowa zawierająca świeże mięso dla dorosłych psów dużych ras (powyżej 30 kg). Karma bez pszenicy jest doskonale strawna i odpowiednia nawet dla osób z wrażliwym układem pokarmowym. Formuła wołowa jest w 100% monobiałkowa, zawiera 85% białka pochodzenia zwierzęcego. Jest to karma pełnoporcjowa dla psów. Nie zawiera pszenicy ani glutenu, jest całkowicie wolna od kurczaka. Karma ta wzbogacona jest funkcjonalnymi dodatkami wspierającymi stawy oraz zdrową skórę i sierść.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Life Senior Small Fresh Beef

Life

Karma dla starszych psów (7 lat i starszych) małych ras (1-10 kg) ze świeżą wołowiną i ryżem jest doskonale strawna i odpowiednia nawet dla psów z wrażliwym układem pokarmowym. 100% monobiałkowa formuła z wołowiną zawiera 85% białka pochodzenia zwierzęcego. Nie zawiera pszenicy ani glutenu i jest całkowicie wolna od kurczaka. Ta pełnoporcjowa sucha karma super premium zawiera funkcjonalne dodatki dostosowane do potrzeb dużych ras, które wspierają zdrowie stawów i wspomagają detoksykację.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Life Senior Medium Fresh Beef

Life

W 100% monobiałkowa karma z wołowiną dla starszych psów (7 lat i więcej) średnich ras (10-30 kg). Świeża wołowina i ryż w postaci krokietów są doskonale strawne i odpowiednie nawet dla psów z wrażliwym układem pokarmowym. Ta pełnoporcjowa sucha karma dla psów zawiera 85% białka pochodzenia zwierzęcego, nie zawiera pszenicy, glutenu i całkowicie nie zawiera kurczaka. Receptura zawiera wyselekcjonowane dodatki, które poprawiają stan stawów i wspomagają detoksykację organizmu.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Life Senior Large Fresh Beef

Life

Karma z wołowiną dla starszych psów (6 lat i więcej) dużych ras (powyżej 30 kg). Karma zawierająca świeżą wołowinę z ryżem, która jest doskonale przyswajalna i odpowiednia dla wrażliwych układów pokarmowych. Receptura tej pełnoporcjowej karmy superpremium dla psów  zawiera 100% monobiałka. Zawiera 85% białek pochodzenia zwierzęcego. Nie zawiera pszenicy, glutenu ani kurczaka.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Life Starter & Puppy Lamb

Life

Calibra Dog Life Starter & Puppy Lamb - pełnoporcjowa sucha karma Superpremium dla szczeniąt (do 3 miesiąca życia), odpowiednia również dla suk w ciąży i karmiących. Sucha karma z wysokiej jakości białkiem jagnięcym i niską zawartością zbóż (ryż) jest hipoalergiczna i dostarcza niezbędnych składników odżywczych na tym ważnym etapie rozwoju psa.

Szczegóły produktu

Calibra Dog Life Junior Small Breed Chicken

Life

Calibra Dog Life Junior Small Breed Chicken - hipoalergiczna karma Superpremium dla młodych psów (3-12 miesięcy) małych ras (1-10 kg) zawierająca białko z kurczaka i bezzbożowa - tylko ryż. Pełnoporcjowa karma sucha jest lekkostrawna. Jego składniki wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. 

Szczegóły produktu

Calibra Dog Life Junior Small&Medium Breed Lamb

Life

Calibra Dog Life Junior Small & Medium Breed Lamb - pełnoporcjowa karma sucha dla młodszych psów (3-12 miesięcy) ras małych i średnich (do 30 kg). Ta hipoalergiczna sucha karma superpremium z jagnięciną charakteryzuje się lekkostrawnością, co zapewnia optymalny wzrost i prawidłowy rozwój młodego organizmu.

Szczegóły produktu