Life

  • Preferowane białko: Ryba, Kaczka

Dwa rodzaje mięsnych saszetek dla dorosłych kotów wykastrowanych/ wysterylizowanych w opakowaniu zbiorczym. Składy są oparte na wysokiej zawartości mięsnych  kawałków w sosie.

Opis

Receptura jest wolna od zbóż i zawiera wysokiej jakości składniki, które zapewniają nie tylko doskonałą strawność, ale także wysoką smakowitość. Uzupełnione dodatkami funkcjonalnymi o dobroczynnym wpływie na organizm wykastrowanego/wysterylizowanego kota, w tym niezbędną tauryną. Pełnoporcjowa mokra karma superpremium przeznaczona do długookresowego stosowania.


Opakowanie zbiorcze zawiera:
6x Sterilised Salmon in Gravy
6x Sterilised Duck in Gravy

Skład

Sterilised Duck in gravy.

Pełnoporcjowa karma dla dorosłych sterylizowanych kotów. Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (88% w filetach*, w tym 40,6% kaczka, 17% wątróbka, 17% wieprzowina, 8,3% kurczak), 1,7% minerały, produkty pochodzenia roślinnego (0,4% skrobia, 0,4% inulina, 0,4% błonnika), owoce (0,1% suszonej żurawiny, co odpowiada 1% żurawiny).

*Filety stanowią 34,5% produktu.


Sterilised with Salmon in gravy.

Pełnoporcjowa karma dla dorosłych sterylizowanych kotów. Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (76% w filetach*, w tym 25% kurczak, 21% wieprzowina, 17% wątróbka, 8,5% drób), ryby i produkty rybne (11,6% łosoś w filetach*), 1,7% składniki mineralne, produkty pochodne pochodzenia roślinnego (0,4% skrobia, 0,4% inulina, 0,4% błonnik), 0,05% spirulina.

*Filety stanowią 34,5% produktu.

Składniki analityczne: wilgotność 81 %, surowe białko 10 %, surowy tłuszcz 3,5 %, surowy popiół 2,5 %, włókno surowe 0,4 %.

Dodatki: Dodatki dietetyczne na kg: witamina D3 160 IU, witamina E 100 mg, cynk (jako jednowodny siarczan cynku) 10 mg, mangan (jako tlenek manganu(II)) 2 mg, miedź (jako pięciowodny siarczan miedzi(II)) 1,2 %, jod (jako jodan wapnia, bezwodny) 0,2 %, tauryna 520 mg, biotyna 100 μg.

Energia metaboliczna: 80 kcal/100 g.

Sugerowana ilość karmy

Waga dorosłego kota (kg)

Dzienne spożycie (g)

195 

235 

275 

310 

Wskazówki dot. karmienia

Upewnij się, że świeża i zdatna do picia woda jest zawsze dostępna. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 2 dni. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Life

LIFE to linia produktów zaprojektowana specjalnie, aby towarzyszyć Twojemu psu przez całe życie. Każdy etap życia ma swoje specyficzne potrzeby w zakresie wymaganego odżywiania, składu i ogólnej wartości energetycznej, Calibra Life wykorzystała to jako inspirację. O ile dobrze jest dbać o przewód pokarmowy psa przez całe jego życie, to w młodszej fazie pielęgnacja skupia się przede wszystkim na prawidłowym rozwoju całego organizmu i jego odporności. Dla starszych psów ważne jest zrównoważone spożycie energii w stosunku do wydatkowanej energii. Różnice między wielkościami ras znajdują odzwierciedlenie między innymi w różnych wielkościach krokietów.

Wszystkie nasze pełnoporcjowe karmy Calibra Life są hipoalergiczne i zawierają tylko jedno źródło białko. Zawartość białka pochodzenia zwierzęcego w poszczególnych receprurach wynosi co najmniej 80-90% całkowitej zawartości białka. Starannie dobrane dodatki zawsze dopełniają zamierzony efekt każdej receptury. Wszystkie karmy charakteryzują się wysoką smakowitością i przyswajalnością, co jest wynikiem wysokiej jakości surowców, na co Calibra kładzie duży nacisk