Life

  • Preferowane białko: Indyk

Gulasz z indykiem w sosie dla kociąt z wysoką (88%) zawartością mięsa. Skład to wysokiej jakości składniki, nie zawiera zbóż, co zapewnia nie tylko doskonałą strawność wrażliwym brzuszkom kociąt, ale również wysoka smakowitość. Pełnoporcjowa mokra karma superpremium przeznaczona do długookresowego stosowania.

Opis

Uzupełniony wyjątkowymi dodatkami funkcjonalnymi dobranymi specjalnie dla kociąt, w tym niezbędną tauryną. Wzbogacony żurawiną i olejem z łososia, które korzystnie wpływają na organizm.
Żurawina znana jest z wysokiej zawartości przeciwutleniaczy i polifenoli. Jest doskonałym źródłem witaminy C i ma udowodniony korzystny wpływ na drogi moczowe.

Olej z łososia jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 (EPA, DHA), niezbędny dla rozwoju i funkcjonowania mózgu, wspiera fizjologiczne funkcje skóry i sierści oraz poprawia ich jakość. Omega-3 ma również właściwości przeciwzapalne.

Skład w skrócie:

  • Wzbogacony żurawiną
  • Z indykiem
  • Wzbogacony olejem z łososia

Receptura nie zawiera zbóż, kukurydzy, soi ani GMO.

Wielkość opakowania: 85 g

Skład

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (88% w filetach*, w tym 40,6% indyk, 18% wątróbka wieprzowa, 14% wieprzowina, 11% kurczak), 1,7% minerały, oleje i tłuszcze (1% olej z łososia), produkty pochodzenia roślinnego (0,4% skrobia, 0,4% inulina, 0,4% błonnik), owoce (0,1% suszona żurawina, co odpowiada 1% żurawiny).

*Filety stanowią 34,5% produktu.

Składniki analityczne: wilgotność 80 %, surowe białko 10 %, surowy tłuszcz 5 %, surowy popiół 2 %, włókno surowe 0,3 %, wapń 0,27 %.

Dodatki: Dodatki dietetyczne na kg: witamina D3 160 IU, witamina E 100 mg, cynk (jako jednowodny siarczan cynku) 10 mg, mangan (jako tlenek manganu(II)) 2 mg, miedź (jako pięciowodny siarczan miedzi(II)) 1,2 %, jod (jako jodan wapnia, bezwodny) 0,2 %, tauryna 520 mg, biotyna 100 μg.

Energia metaboliczna: 93 kcal/100 g.

Sugerowana ilość karmy

Wiek (miesiące)

< 4

4 ̶ 9

9 ̶ 12

Dzienne spożycie (g)

255

295

305

Wskazówki dot. karmienia

Upewnij się, że świeża i zdatna do picia woda jest zawsze dostępna. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 2 dni. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Life

LIFE to linia produktów zaprojektowana specjalnie, aby towarzyszyć Twojemu psu przez całe życie. Każdy etap życia ma swoje specyficzne potrzeby w zakresie wymaganego odżywiania, składu i ogólnej wartości energetycznej, Calibra Life wykorzystała to jako inspirację. O ile dobrze jest dbać o przewód pokarmowy psa przez całe jego życie, to w młodszej fazie pielęgnacja skupia się przede wszystkim na prawidłowym rozwoju całego organizmu i jego odporności. Dla starszych psów ważne jest zrównoważone spożycie energii w stosunku do wydatkowanej energii. Różnice między wielkościami ras znajdują odzwierciedlenie między innymi w różnych wielkościach krokietów.

Wszystkie nasze pełnoporcjowe karmy Calibra Life są hipoalergiczne i zawierają tylko jedno źródło białko. Zawartość białka pochodzenia zwierzęcego w poszczególnych receprurach wynosi co najmniej 80-90% całkowitej zawartości białka. Starannie dobrane dodatki zawsze dopełniają zamierzony efekt każdej receptury. Wszystkie karmy charakteryzują się wysoką smakowitością i przyswajalnością, co jest wynikiem wysokiej jakości surowców, na co Calibra kładzie duży nacisk